.

.

New
Niaviben Мини Клучни Пронаоѓач Локатор Bluetooth GPS Tracker Следење на Косата Превенција Водоотпорен Уред Алатка за Деца Пет Стари лица Розова

Niaviben Мини Клучни Пронаоѓач Локатор Bluetooth GPS Tracker Следење на Косата Превенција Водоотпорен Уред Алатка

DEN 1862.40

Количина на стоки
Достапно

✤Анти - изгубени уредот се користи како додатоци (како што се копчиња, чанти, итн.) и може да се користи како далечински управувач на self timer кога ќе излезе, кој е многу удобен. ✤се спречи вашите лични предмети од кои се изгубени; Стави на анти - загуба уред за децата или за постарите лица, и даваат аларм во комплекс на животната средина (на пример, купување, туризмот, итн.) да ги спречи да не се изгубат. ✤Висат на анти - намалувањето на уред за деца или домашни миленици да уживаат во полето за време и контрола на интимното растојание во секое време.Користење на нови Bluetooth 4.0 чип, ниска потрошувачка на енергија.Копчето батеријата е заменливи, и светлината тело е само 8g.Може да се стави во вашиот паричник.Бренд : Niaviben If имате било какви прашања во врска со лекот пред и по купувањето, ве молиме ни e-mail, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и го реши вашиот проблем што е можно побрзо.Ако сте незадоволни со решение, ќе дадеме се врати и враќање на услугата.Стандардна меѓународна превозот брзина е 10-20 дена.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди