.

.

New
ДОПРЕТЕ TCH-22102 Серија 45mm Целосна Екстензија Топката Имајќи Фиока Слајдови Страна на Планината (32 Инчен 800MM, 1 Пар)

ДОПРЕТЕ TCH-22102 Серија 45mm Целосна Екстензија Топката Имајќи Фиока Слајдови Страна на Планината (32 Инчен

DEN 254.16

Количина на стоки
Достапно

► ВЕ МОЛИМЕ ПРОЧИТАЈТЕ ГИ СПЕЦИФИКАЦИИ ВНИМАТЕЛНО ПРЕД ДА ГИ КУПИТЕ. ► Нашата целосна екстензија топката имајќи слајдови се произведени со висок квалитет и висока прецизност, и се изработени од високо квалитетен чист и суровини. ► Совршен за двете станбени и комерцијални употреба во кујната кабинети, бања кабинети, канцелариски мебел и продавница тела. ► Наменет за употреба со Frameless или Лицето Рамка Кабинети. ► Монтажа Завртки се вклучени, Заден Монтажа се Продава одделно.ДОПРЕТЕ TCH-22102 Серија 45mm Целосна Екстензија Топката Имајќи Фиока Слајдови Страна Mount Specifications : - Целосна екстензија - Страна монтирани - Должина на : 700 мм - 800mm - 900mm - Висина на слајд : 45mm - Слајд простор : 12.5 mm секоја страна - Слајд простор прилагодување : ±0.5 mm - Завршна обработка : Никел позлатен - Материјал : 1.2 - 1.2 - 1.4 мм ладно валани челик - Барањето : Лицето-Рамка или Frameless - Капацитет : 90 Lb - Мазна и тивко движење - Крај затка - Слајд Одделение : Висок Квалитет и Висока Прецизност Manufacturing Package Вклучува : Слајдови и Монтажа Завртки ЗА НАС : ДОПИР Кабинети Хардвер е посветена на обезбедување на висок квалитет на кабинетот хардвер, како што се Врата Шарки, Фиока Слајдови, и други кујната кабинет хардвер по разумна цена.Нашиот врвен услуги на клиентите тим е нестрплив да им помогне со информации за производот и било какви услуги на клиентите поврзани со прашањето.На Високо-Квалитетни Производи - Разумни Цени - Врвен Услуги На Клиентите.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди