.

.

New
1G2 - Spectrophotometer Cuvette, Макро со PTFE Капак, Тип 1

1G2 - Spectrophotometer Cuvette, Макро со PTFE Капак, Тип 1

DEN 1584.96

Количина на стоки
Достапно

Опис : Spectrophotometer Cuvette, Макро со PTFE Капак, Тип 1. Добавувачот Нема. : 1 G2. Единица : Секој.Многу точни резултати Оган-спои да се осигура дека cuvettes се силни и издржливи Две windows optically полиран.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди