.

.

New
ONLYKXY 50 Поставува 9.5 mm Snap Копчиња, Метален Прстен Прилепува, Snap сврзувачки елементи за Полнење, Шупливи Prong Тока (Сребро)

ONLYKXY 50 Поставува 9.5 mm Snap Копчиња, Метален Прстен Прилепува, Snap сврзувачки елементи за Полнење, Шупливи

DEN 214.80

Количина на стоки
Достапно

★Материјал : Метал Прстен Прилепува се направени од метал материјал, тешки, трајни и здрав. ★Функција : Шупливи Snap сврзувачки елементи се вклопуваат за облека, leathcraft, изработката, DIY, шиење, кеси одлуки и сл. ★Пакетот вклучува : 100 парчиња шупливи Прилепува, 50 парчиња конвексни прилепува, 50 парчиња конкавна прилепува.Име на производ : Прилепува******** Пакет се Вклучени : ******** 100 парчиња шупливи Прилепува******** 50 парчиња конкавна прилепува******** 50 парчиња конвексни прилепува******** КАРАКТЕРИСТИКИ : ******** * 100% сосема нов и висок квалитет******** * Изработени од високо квалитетен материјал, добро направени и сигурен******** ИМАЈТЕ на ум : ******** Поради светлосни ефекти, се следи светлината, контрастот и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.******** Ве молиме овозможи 1-2mm се разликува поради прирачник за мерење.******** Проверете детални големината на 9.5 mm Snap Копчиња, ако се вклопува вашето барање пред да купите.Ви благодариме.******** ONLYKXY ви Благодариме за вашето доаѓање, ве молиме не двоумете се да ни e-mail за било какви прашања.********.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди