.

.

New
StrCloud Големи Косата Клипови за Девојки, Вештачко Цвеќе Флорални Barrettes 3 Пакети рачно изработени Коса Додатоци за Тинејџерите Жените (N7)

StrCloud Големи Косата Клипови за Девојки, Вештачко Цвеќе Флорални Barrettes 3 Пакети рачно изработени Коса

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно

1. Детали : Овие цветни коса клипови се целосно наредени алигатор клипови, која е мека и погодна за litte девојка со парична казна коса. 2. Облик : Цвет облик, погоден за мали девојчиња, тинејџерите, дами, на сите девојки кои сакаат цвет елементи. 3. Материјали : цвеќиња за коса клипови се maked на квалитетот коноп, плетење, chiffon, бисер, лента и други вештачки цвеќиња материјали, кои се слатки и убави. 4. Прилики : Прекрасни симпатична цвеќиња за коса клипови, се направи вас и вашите деца симпатична и око-фаќање.Тоа е лесно да се совпаѓаат со било облека и прилики како што се : фотографија, фестивали, роденден, како подарок, бебето е крштевањето, перформанси, итн. 5. Услугата : причина за складирање и транспорт, малку creased ве молиме да се разбере.Ако кој било проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт Yun Lian Hong Fa.Str Cloud Големи Косата Клипови за Девојки, Вештачко Цвеќе Флорални Barrettes 3 Пакети рачно изработени Коса Додатоци за Тинејџерите Women Descriptions : 1. Детали : Овие цветни коса клипови се целосно наредени алигатор клипови, која е мека и погодна за litte девојка со парична казна коса.2. Облик : Цвет облик, погоден за мали девојчиња, тинејџерите, дами, на сите девојки кои сакаат цвет елементи.3. Материјали : цвеќиња за коса клипови се maked на квалитетот коноп, плетење, chiffon, бисер, лента и други вештачки цвеќиња материјали, кои се слатки и убави. 4. Прилики : Прекрасни симпатична цвеќиња за коса клипови, се направи вас и вашите деца симпатична и око-фаќање.Тоа е лесно да се совпаѓаат со било облека и прилики како што се : фотографија, фестивали, роденден, како подарок, бебето е крштевањето, перформанси, итн.Услугата : причина за складирање и транспорт, малку creased ве молиме да се разбере.Ако кој било проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт Yun Lian Hong Fa.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди