.

.

New
Дрексел 34 во. Електричен Камин Грејач со Мулти-Боја LED Вметнете и Чеша Сина Mantel

Дрексел 34 во. Електричен Камин Грејач со Мулти-Боја LED Вметнете и Чеша Сина Mantel

DEN 10599.36

Количина на стоки
Достапно

Дрексел 34 во.електричен камин грејач со мулти-боја пламен екранот и да се Чеша Сина mantel.Електрични LED вметнете карактеристики на реални најавите дисплеј со мулти-боја пламен ефект.Здрав МДФ рамка карактеристики на еден подолг mantel врвот, круна лиење, и fluted pilasters.Брзо загрева соба до 210 квадратни.ft.со двојно топлина settings и 9-часовен тајмер.Пламени може да се постави да функционира со или без топлина за сестрана употреба.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди