.

.

New
Генерички соодветна Замена AC Адаптер за Полнач Апарат за полнење за на Ролан ACR-120 Micro Коцка 9V 1А Кабелот за Напојување Набавка на Нови

Генерички соодветна Замена AC Адаптер за Полнач Апарат за полнење за на Ролан ACR-120 Micro Коцка 9V 1А Кабелот

DEN 226.80

Количина на стоки
Достапно

Висок Квалитет Замена Полначот Дел.Со текот на Напон и Струја за Заштита.AC 110 V-220 V Широк Меѓународен Патнички Напони на Текст.Сосема Нов Висок Квалитет на Генерички соодветна Замена AC Адаптер за Полнач АПАРАТ за полнење ЗА на РОЛАН ACR-120 MICRO КОЦКА 9 V 1А КАБЕЛОТ за НАПОЈУВАЊЕ НАБАВКА на НОВИ.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди