.

.

New
БЕЛ ПАМУК КАРТИЧКИ, 50th birthday (Роденден), Карта & Меморија Книга на англиски јазик Рози

БЕЛ ПАМУК КАРТИЧКИ, 50th birthday (Роденден), Карта & Меморија Книга на англиски јазик Рози

DEN 1046.16

Количина на стоки
Достапно

Производителот гаранција може да не се применува.Прекрасни рачно изработени 50-Роденден на англиски јазик Рози картичка & меморија книга.Спирала граница дозволувајќи им на книгата да се прошири и да биде исполнет со картички и други посебни спомени.Содржи околу 40 празни страници и презентирани во бела подарок кутија со капак.Рака заврши со прекрасни diamantes и пенливи сјај.Совршен подарок за вашиот посебен повод.Прекрасен 50-Роденден на англиски јазик Рози картичка & меморија книга со околу 40 празни страници.Спирала граница дозволувајќи им на книгата да се прошири и да биде исполнет со картички и други посебни спомени.Презентирани во бела подарок кутија со капак.Бел Памук Картички е рачно изработени картички и подароци компанија.Сите Картички и Подароци во Бел Памук Картички се поединечно рачно изработени во Обединетото Кралство што секој производ можете да купите од нас навистина уникатна и исто како тебе, дека дополнителните малку посебни.Во Бел Памук Картички ние се гордееме со нашата работа и секој напор е направен за да се направи секој производ совршен.Ние се грижиме за секоја прилика и да се постојано дизајнирање на нови движи за да се задржи враќа за повеќе.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди