.

.

New
Yosoo Куче Велосипед Прилог, Долг животен Век Издржливи за да Користите Слободни Раце Куче Поводник со Хексадецимален Клуч за Вршење на Работи за Куче Обука

Yosoo Куче Велосипед Прилог, Долг животен Век Издржливи за да Користите Слободни Раце Куче Поводник со Хексадецимален

DEN 1919.52

Количина на стоки
Достапно

[Широка Примена] Овој велосипед кучето поводник е погоден за патување, возење велосипед, кампување, водење или други активности, погодно за контрола на вашето домашно милениче. [Високо Квалитетни Материјали] Направени од високо квалитетни материјали, ова куче поводник е цврсти и издржливи, трајни, и има долг животен век. [Лесно Ракување] Само треба да се комбинираат два влечење ремени, инсталирајте ги на велосипед и да ги поправат за користење, што е многу лесно да се работи. [Лесно да се Носат] куче поводник е компактен, лесен за употреба, мал во големина, не заземаат простор, и лесно може да се носат во торба кога не е во употреба. [Слободни Вашите Раце] Овој влечење појас трансфери гравитацијата на велосипед многу добро, овозможувајќи ви да го слободни раце за време на возење велосипед и вежбање вашето домашно милениче куче.Функција : 1. [Лесно да се Носат] куче поводник е компактен, лесен за употреба, мал во големина, не заземаат простор, и лесно може да се носат во торба кога не е во употреба.2. [Високо Квалитетни Материјали] Направени од високо квалитетни материјали, ова куче поводник е цврсти и издржливи, трајни, и има долг животен век.3. [Лесно Ракување] Само треба да се комбинираат два влечење ремени, инсталирајте ги на велосипед и да ги поправат за користење, што е многу лесно да се работи.4. [Слободни Вашите Раце] Овој влечење појас трансфери гравитацијата на велосипед многу добро, овозможувајќи ви да го слободни раце за време на возење велосипед и вежбање вашето домашно милениче куче.5. [Широка Примена] Овој велосипед кучето поводник е погоден за патување, возење велосипед, кампување, водење или други активности, погодно за контрола на вашето домашно милениче.Како да го Користите : комбинација на две влечење појаси и да ги поврзете со велосипедот и да ги поправат.Спецификација : Предмет Тип : Рацете Слободни Куче Leash Material : Alloy Weight : Прибл. 460g / 16.2 oz Color : Black Product Категорија : Влечење Појас Пакет Листата : 2 x Рацете Слободни Куче Leash1 x Hex Клуч.

Карактеристики на понудата

Item Type:
Hands Free Dog Leash
Material:
Alloy
Weight:
Approx. 460g / 16.2oz
Color:
Black
Product Category:
Traction Belt
Package List:
2 x Hands Free Dog Leash :
1 xHex Wrench :
Неодамнешно

Слични понуди