.

.

New
Креативните Уметности од страна на Чарлс Леонард Занает Стапови, Редовни Големина, Природно, 4.5 x 0.37 Инчен, 1000/Кутија (66510)

Креативните Уметности од страна на Чарлс Леонард Занает Стапови, Редовни Големина, Природно, 4.5 x 0.37 Инчен,

DEN 261.60

Количина на стоки
Достапно

Мазна Тврдо Стапчиња.Splinter Бесплатно Со Заоблени Рабови.Одлична За Правење На Широк Спектар На Пловни Објекти.Пакет Тежина : 3.3 Фунти.Мазна тврдо стапчиња се одлични за правење на широк спектар на пловни објекти.Splinter бесплатно со заоблени рабови за безбедност.Идеална за правење birdhouses, салфетка носители, planters, итн.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди