.

.

New
Inov-8 Мажите FastLift 370 БОА Крст-Обука за Чевли

Inov-8 Мажите FastLift 370 БОА Крст-Обука за Чевли

DEN 2759.76

Количина на стоки
Достапно

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Вештачки.Увезени.Стандард Се Вклопуваат.Вештачки единствена.Користење на водечка индустрија на боа затворање систем на следната генерација fastlift обезбедува прецизно одговара, како и обичај се вклопуваат со мазна дури и затворање и нема притисок поени.Фали се неспоредливи структурна стабилност на чевли има водат слободни боа затворање систем кој им овозможува функционален фитнес спортисти стабилна платформа за апсолутна моќ за пренос.Микро прилагодливост е загарантирана со брз еден му се сврти на boa dial. 16.5 millimeter пета.Со седиште во "Англија е последна пустината," Северна Pennines, inov-8 е Британска компанија која е страсна врска со специјалист за off-road работи производи и создавање на најлесниот тежина, повеќето гумени обувки на пазарот.Од компанијата започне во 2003 година, таа стана еден од најбрзо растечките off-road работи брендови во сад.Од обувки за хидратација пакети, inov-8 производи се создадени да го дополни природни функции на човечкото тело и биомеханиката.Inov-8 дизајни својата атлетска опрема за да ги задоволи потребите на различни средини и терени на врвот ниво на перформанси.На удобност и трајност на inov-8 производи е она што го прави овој бренд врвен квалитет избор за високо-перформанси спортист и рекреативни корисникот слично.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди