.

.

New
Преносни Паметен Фото Печатач, Мини Термички Печатач на Bluetooth Етикета Мемо Приемот Инстант Налепница Печатач Мали паметен Телефон Печатач за iOS и Андроид Телефон с?

Преносни Паметен Фото Печатач, Мини Термички Печатач на Bluetooth Етикета Мемо Приемот Инстант Налепница Печатач

DEN 1055.76

Количина на стоки
Достапно

1 × USB Кабел.Моќ извира покриени од еден ден.Мини печатач не треба мастило кертриџ кога го користите, слабо функционирање на трошоците.35 lbs Visualization Метод : monochrome Charging Интерфејс : micro usb 5v-2a Printing Метод : термички inkless printing System Поддржан од : Ios и Андроид & Windows Item Големина на : 3.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди