.

.

New
DC 2 Жица 10-36V на 300mA НЕ 4mm Индуктивен Сензор Switch LJ12A3-4-Z/EX

DC 2 Жица 10-36V на 300mA НЕ 4mm Индуктивен Сензор Switch LJ12A3-4-Z/EX

DEN 1562.40

Количина на стоки
Достапно

DC 2 Жица 10-36 V на 300m A НЕ 4mm Индуктивен Сензор Switch LJ12 A3-4-Z/EX.Развиените Земји се Проценува Време на Испорака : 7-17 дена(trackable),Други земји се Проценува време на испорака : 8-30 дена.- Ние нудиме Забрзан Превозот услуга : 3-8 дена.(со исклучок на ракување со времето).Ако цел износ над НАС $200, ние ќе ги искористиме Препорачана Превозот услуга за слободни.Ако тоа не е доставен во рамките на одредено време, или ако тоа не е на задоволително ниво.Вие само треба да испрати наплата на барање и ние ќе ви вратат во целост.Ние правиме максимални напори за да се обезбеди на клиентите со задоволителна услуга.било какви прашања,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.DC 2 Жица 10-36 V на 300m A НЕ 4mm Индуктивен Сензор Switch LJ12 A3-4-Z/EX.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди