.

.

New
Дувачкиот Вода Регулатор на Притисок Вентил, DN15 1/2 парична Казна Изработка Прилагодливи Двојно Навој Вода Притисок за Намалување на Вентил

Дувачкиот Вода Регулатор на Притисок Вентил, DN15 1/2 парична Казна Изработка Прилагодливи Двојно Навој Вода

DEN 642.96

Количина на стоки
Достапно

Дувачкиот Вентил : Месинг вентил тело, абење отпор, анти-корозија и издржливи.Вода Притисок Прилагодувач : Можете да ја прилагодите притисок прилагодување knob за контрола на вода притисок како што се бара.Водата Доводното Маркер : Вентил тело е означен со водата доводното насока, максималниот притисок до 1.6 MPa.Парична казна Изработка : парична Казна изработка, стабилни перформанси и долг животен век.Широк Апликации : се Применува за хидраулични нестабилност, проток на вода премногу брзо, прочистувач на вода, сончева енергија, гас бојлер, тапа, итн.Спецификација : Материјал : Месинг Порта Големина : DN15 1/2" Погоден Медиум : Вода, Пареа Вода Притисок : PN1.6(1.6 MPa) Пакет Тежина : 400g (прибл.) Пакет Листа : 1 * Вода Притисок За Намалување На Вентил.

Карактеристики на понудата

Material:
Brass
Port Size:
DN15 1/2
Suitable Medium:
Water, Vapor
Water Pressure:
PN1.6(1.6MPa)
Package Weight:
400g (approx.)
  :
Package List:
1 * Water Pressure Reducing Valve :
Неодамнешно

Слични понуди