.

.

New
J&D Помошен Кабел, Злато Позлатен Бакар Школка 3,5 мм 1/8 инчи TRS Машки 3,5 мм 1/8 инчи TRS Машки Помошни Аудио Кабел за Автомобил Компатибилен со Стерео, Звучници, Слушалки и

J&D Помошен Кабел, Злато Позлатен Бакар Школка 3,5 мм 1/8 инчи TRS Машки 3,5 мм 1/8 инчи TRS Машки Помошни Аудио

DEN 194.88

Количина на стоки
Достапно

Лесна Конекција : Поврзување на вашиот паметен телефон, лаптоп или КОМПЈУТЕР, со 3.5 милиметарски џек излез до некој уред со 3.5 милиметарски џек влезови, како што се јазик, мешање на биро и така натаму.Excellet Звук : Dual Оклопна, отпорен на корозија злато позлатен connecters прави звучен сигнал пренесува со минимална јачина на косата.Состав : 3.5 mm 1/8 инчи Машки 3,5 мм 1/8 инчи Машки.Издржливи : Бакар Школка заштита на кабелот од груби инсталација, каде што кабелот е tugged преку остри рабови.Гаранција : J&D 1-Година Ограничена Гаранција.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди