.

.

New
Пиштол Механички Метал Макро Дефиниција Глувчето USB Светлина Глувчето RGB Игри Глувчето Компјутерски Додатоци Hmo 13 Првата Љубов Девојка во Прав

Пиштол Механички Метал Макро Дефиниција Глувчето USB Светлина Глувчето RGB Игри Глувчето Компјутерски Додатоци

DEN 1660.80

Количина на стоки
Достапно

1. Метал кат тежина дизајн : зголемување на контрола на глувчето, го прават тоа поудобно да се користи. 2. Моќен : лесен за употреба и издржливи. 3. Mute копчето дизајн : многу погодни за употреба во тивко место, без разлика дали тоа влијае на семејството и roommates. 1. Метал кат тежина дизајн : зголемување на контрола на глувчето, се направи поудобно да use2. Моќен : лесен за употреба и durable3. Mute копчето дизајн : многу погодни за употреба во тивко место, без разлика дали тоа влијае на семејството и roommates Description : DPI прилагодливи анти-пропадна ролери 4 боја дишење light Specifications : Модел : HMO-13 Type : wired mouse Mouse големина : Нормален глувчето (100-120mm)Конекција со компјутер : Wired Applicable модели : desktop Photoelectric резолуција : 3200 (dpi)Број на копчиња : 7 (key)Интерфејс : USBAdjustable резолуција : четири files Operating растојание : 1.8 (m)Работни метод : Photoelectric Roller на ветер : четири-насочно roller Features : Игри глувчето, ергономија, цртан филм Линија должина 1.8 (m)Тип : Молчи colorful Silent colorful Colorfulcolour : 13 првата љубов девојка powder13 Простор Silver13 првата љубов девојка powder Package се Вклучени : 1 * mouse Notes : 1. Се должи на разликите помеѓу различни прикажува, слика може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.2. Физички грешки може да постои поради различни лични мерни техники.Ви благодариме!.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди