.

.

New
ULTRABUDR Тело Budr + Anti-chafe, Интензивна Негување на Телото Путер со Триење Намалување, Шеј Путер, Какао Путер и Природни Масла, Крем за Груб или Сува Кожа 3.0 оз

ULTRABUDR Тело Budr + Anti-chafe, Интензивна Негување на Телото Путер со Триење Намалување, Шеј Путер, Какао

DEN 348.00

Количина на стоки
Достапно

ТОА ЕДНОСТАВНО РАБОТИ : Веднаш да се негува, ја зголемува здрав сјај, ги штити против триење алое, восок, какао путер, кокосово масло, јојоба масло, шафран семе на нафта, шеј путер & Витамин Е. ИЗГЛЕДА ВАШИОТ НАЈДОБАР : Длабоко продира да омекне и мазна суви испукани кожата, ја враќа мекоста и светлината.СЛОБОДАТА : Бидете активни како ви се допаѓа со траен chafe заштита, обезбедува лесен заштитна бариера значително да се намали триењето.ДОКАЖАНО : Уникатна формула првично развиени за да се бара спортски апликации, прилагодени за секојдневна употреба и збогатена со природни butters и-цедените масла.Нашата единствена dual-акција формула ја храни сувата кожа, додека помагање да се заштити против chafing.Збогатен со природен butters и масла.Помага да се заклучи во влага оставајќи кожата мазна и природно здрав изглед.Обезбедува само точниот износ на chafe заштита за активните луѓе.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди