.

.

New
Carhartt бебе-девојки Поврзана Долг Ракав Hoodneck Coverall

Carhartt бебе-девојки Поврзана Долг Ракав Hoodneck Coverall

DEN 701.76

Количина на стоки
Достапно

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 55% Памук, 45% Полиестер.Увезени.Предвремени затворање.Машина За Миење.Комплетна Поштенски Пред Се Поместува Надолу На Левата Нога За Лесно Менување.Carhartt Логото Графички Екран Печати На Левиот Ракав.Аспираторот За Дополнителни Покриеност.Пред Торбичка Џеб.Назад Dungaree Џебови.Долг ракав маскирани coverall со пред патент, торбичка џебови и назад dungaree џебови.Carhartt brandmark етикета на предниот џеб и Carhartt логото екран печати на левиот ракав.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди