.

.

New
JiiinMiiin Повлечи Ореви M14x1.5 Chrome со 6 Spline Тјунер, Заклучување Резервни Тркала Орев 1.38 инчен Должина со 1 Сокет за Скролување, 60 Степен Конусна/Конус Булбус Седиште Затвор

JiiinMiiin Повлечи Ореви M14x1.5 Chrome со 6 Spline Тјунер, Заклучување Резервни Тркала Орев 1.38 инчен Должина

DEN 455.76

Количина на стоки
Достапно

【СПЕЦИФИКАЦИИ】 Тема Големина - 14×1.5, Висина - 1.38 инчен, Хексадецимален Големина - 3/4 инчи, Седиште Вид - Конусна 60 Степен Седиште.Ве молиме потврдете го на информации пред да го купат!. 【КВАЛИТЕТ】 Повлечи орев е направен од високо-квалитетен челик и се обработуваат од страна на CNC технологија.Висока цврстина и трајност. 【ПРЕДНОСТ】 Црна тркала ореви се обоени со електрофореза технологија, не се обични сликарството, боење ефектот е подобар и тоа не е лесно да исчезнат. 【ВКЛУЧУВААТ】 24 PCS заклучување затворени крајот spline тјунер повлечи ореви и 1 (еден) spline алатка/копче за инсталација.Предаден во нашиот потпис премија за пакување. 【ЗАБЕЛЕШКА】 ве Молиме да ги заостри повлечи ореви рачно, НЕ користете електрични алатки.Орев е потрошен објект, така што подобро би се стегне тоа по патуваат 150km.Пред да нарачате, ве молиме проверете ја големината на завртки на тркалата.Само компатибилни со конус седиште и 14×1.5 тркала Studs.Ако не сте сигурни дали овие плодови се компатибилни со вашиот автомобил, ве молиме контактирајте со нас.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди