.

.

New
Отпечаток/Лице/Лозинка/Картон (Компатибилна со ID/IC Card) Признавање FA50 Двојна HD Smart Home Интелигентни Присуство Машина за Контрола на Пристап System, IR Светла, Стандарден TCP

Отпечаток/Лице/Лозинка/Картон (Компатибилна со ID/IC Card) Признавање FA50 Двојна HD Smart Home Интелигентни

DEN 2915.76

Количина на стоки
Достапно

Можете директно да ги користите У диск за извоз присуство на податоци кога е во офлајн режим, погодно за корисниците да ги користат.Широк Агол Двојно Камера : Стои признавање, нема потреба да се поклонат, пошироко признавање агол, подобро корисничко искуство.Стандардизирани безжични врата, поддржува 36 видови на сопствени Врата музика.Погоден за компании, фабрики, хотели, училишта, хотели, ресторани, продавници, канцеларии итн.8' Висока Резолуција TFT LDC Боја на Екранот Автентикација : Лице+Отпечаток+Лозинка+IDIC картичка(Изборен) Двојна HD Двојно камера Подесувате Аларм : Поддршка Ресетирате функцијата : Поддршка Автентични глас : Поддршка Лицето Шаблони : 1000pcs Отпечаток Шаблони : 10,000 компјутери Рекорд Капацитет : 160,000 компјутери Верификација на ветер : ≤1s Хардверска Платформа : АРМ Индустриска Структура за Поддршка : TCP/IP, USB Флеш излез Работна Температура : -10-45℃ Работна Влажност : 20-80% Пакет Тежина : 678g/23.Анти-уривање аларм : Во случај на незаконско уривање, опремата ќе автоматски аларм.Можете директно да ги користите У диск за извоз присуство на податоци кога е во офлајн режим, conenient за корисниците да ги користат.Стилски дизајн со 2.БРЗО ПРЕПОЗНАВАЊЕ на ЛИЦЕ : со Користење на нова меѓународна adanced лице за препознавање на алгоритам, признавање брзина е помалку од 1 секунда.Признавање точноста е на високо ниво : двоен инфраред светла брзо може да се препознае лица во темно средина, и исто така може точно да се идентификуваат се соочува со очила.Широк Агол Двојно Камера, Стои признавање, нема потреба да се поклонат, пошироко признавање агол, подобро корисничко искуство.Вклучувајќи препознавање на лице, отпечатоци признавање, картичка (компатибилен ID / IC card), лозинка, овие четири методи за идентификација.ЧЕТИРИ ИДЕНТИФИКАЦИЈА МЕТОДИ : Ние се негува традиционалните отпечаток лозинка присуство машина.ШИРОКО се КОРИСТИ : Усвојување на високо-дефиниција не-мембрана за отпечатоци стекнување deice, лесно може да се соберат сува, влажни, груб и тенки отпечатоци од прсти.Стилски дизајн со 2.8-инчен висока резолуција TFT LDC боја на екранот.9 оз Пакет Листа : 1 * Контрола на Пристап 1 * CD 1 * Врата 1 * Прирачник за Корисникот 1 * Инсталација за Полнење 1 * Кабелот за Напојување.МОЌНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Уривање аларм, Во случај на незаконско уривање, опремата ќе автоматски аларм.Gie најдобри отпечаток лозинка присуство машина, повеќето комплетна присуство контрола на пристап на системот.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди