.

.

New
Kuae Ултразвучно Накит Почиста Автоматски Стоп, за Очила, Накит, Ѓердани, Нараквици, Монети, Козметички Алатки, Овошје (брегот на слоновата Вајт)

Kuae Ултразвучно Накит Почиста Автоматски Стоп, за Очила, Накит, Ѓердани, Нараквици, Монети, Козметички Алатки,

DEN 711.36

Количина на стоки
Достапно

[Високо квалитетни материјали] ABS+силикони+304 од не ' рѓосувачки челик, бесплатно чистење на фиоката. [Високо-квалитетно извршување] 400 ML голем капацитет, може да се стави повеќе големината предмети; 47 KHZ бран фреквенција, повеќе деликатна, понежен и почисто, помалку бучава, поудобно. [Широк спектар на употреба] Тоа може да чистење на очила, накит (некои накит не е погоден), ѓердани, прстени, папочната ноктите, обетки, монети, козметички алатки, четки за заби, протези, pacifiers, па дури и овошје. [Пакувањето на производот] Една ултразвукови чистење машина, еден адаптер, една пластична лента, и еден упатството. [Белешки] 1. Машината автоматски ќе престане по три минути за работа.Во тоа време, повеќето од вашите предмети биле исчистени.Ако е потребно, може да притискајте го префрлат на чист. 2. Предмети не се погодни за чистење : gemstones со мека површина цврстина, залепени gemstones, lacquerware, и оштетена површина предмети.Драги пријатели, добредојдовте на Yixin e-commerce.Во нормални времиња, дали некогаш сте се забележи дека вашите очила, накит, нараквици и ѓердани се валкани, но тешко да се исчисти?Тоа е затоа прашина, маст, и првут сите се во мал агли на овие објекти, кои се тешко да се исчисти со вода и мора да се чисти со професионална опрема.Денес, ние ти донесе ултразвукови почиста.Ова е домаќинство ултразвукови чистење машина за мерење само 1.03 фунти.Тоа има нерѓосувачки челик потоне и кошница.Таа користи 47 KHz висока фреквенција ултразвукови бранови да се распаѓаат молекулите на водата, со што молекулите на водата помали и повеќе експлозивни.Маснотии и првут се чисти надвор, и вашите предмети ќе изгледа новиот.Тестовите покажуваат дека ова ултразвукови чистење машина има подобри перформанси отколку обичните машини за чистење.Неговите вибрации фреквенција нема да го оштети објекти, бучава, исто така, е пониска, а тоа е автоматски стоп функција.Големината е исто така мал, и тоа може да се користи во различни сцени на дом, канцеларија, и патување.Тоа може да се чуваат и без зафаќа простор.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди