.

.

New
Loofah Туш Када, Ракавици Exfoliating Тело Scrubber за Перење Чистење на Кожата Спа Мит loofah exfoliating тело scrubber мажи

Loofah Туш Када, Ракавици Exfoliating Тело Scrubber за Перење Чистење на Кожата Спа Мит loofah exfoliating тело

DEN 1511.76

Количина на стоки
Достапно

Чиста природна loofah е не-токсични, нежно чисти вашата кожа, exfoliates акни и blackheads, оставајќи чувство на вашата кожа свиленкаста мазна.Loofah сунѓерот бања, триење на телото и назад, нежна ексфолијација, тоа ќе не поттикне нашите деликатна кожа и кожа може да се чистат темелно & отстрани вишокот на маснотии и нечистотии ефикасно.Loofah сунѓерот има силна способност да апсорбираат вода.Станува мека кога тоа е потечени со вода, навлажнета со топла вода пред употреба.додадете малку туш гел или сапун за да ги избрише кожата нежно, тоа ќе се случи многу меурчиња.Направен од природни loofah, растенијата тубуларна влакна структура, парична казна и тешка, тоа природна нега-алатки за кожата.На loofah ракавици се дизајнирани за да се осигура дека тие ќе останат во вашите раце и не се лесно да се падне во текот на користење.Добредојдовте во мојата продавница!Loofah Туш Када, Ракавици Exfoliating Тело Scrubber за Перење Чистење на Кожата Спа Мит loofah exfoliating тело scrubber men100% сосема нов и висок quality Features : Изработени од природни loofah, растенијата тубуларна влакна структура, парична казна и тешка, тоа природна нега-алатки за кожата.Loofah сунѓерот бања, триење на телото и назад, нежна ексфолијација, тоа ќе не поттикне нашите деликатна кожа и кожа може да се чистат темелно & отстрани вишокот на маснотии и нечистотии ефикасно.Чиста природна loofah е не-токсични, нежно чисти вашата кожа, exfoliates акни и blackheads, оставајќи чувство на вашата кожа свиленкаста мазна.Loofah сунѓерот има силна способност да апсорбираат вода.Станува мека кога тоа е потечени со вода, навлажнета со топла вода пред употреба.додадете малку туш гел или сапун за да ги избрише кожата нежно, тоа ќе се случи многу меурчиња.На loofah ракавици се дизајнирани за да се осигура дека тие ќе останат во вашите раце и не се лесно да се падне во текот на користење.Карактеристики : Материјал : Loofah Size : прибл.16.5x20cm/6.5x7.87in Color : Како слики shown Quantity : 1 Pc Note : ве Молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакет Содржина : 1 x Туш Када, Ракавици (други додатоци демо на сликата не е вклучена.).

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди