.

.

New
Под Оклоп Жените Технолошки Пресврт Екипажот Долг Ракав, T-Shirt

Под Оклоп Жените Технолошки Пресврт Екипажот Долг Ракав, T-Shirt

DEN 479.76

Количина на стоки
Достапно

100% Полиестер.Увезени.Машина Wash.UA Техника на платно е брзо сушење, ултра-меки & има повеќе природни чувствуваат.Материјал фитили пот & суши навистина брзо. 4-начин се водат изградба се движи подобро во секој поглед.Ширум пресврт ефект.Под Оклоп е мисија е да се направи на сите спортисти подобро преку страст, дизајн и немилосрдните извршување на innovation.UA Техника на платно е брзо сушење, ултра-меки & има повеќе природни чувствуваат.Под Оклоп е мисија е да се направи на сите спортисти подобро преку страст, дизајн и немилосрдните извршување на иновации.Каде почнавме?Сето тоа започна со идеја да се изгради супериорен Т-маица.Технологијата зад Под Оклоп различни производ асортиман за мажи, жени и млади е комплексен, но програма за учи на бенефиции е едноставна : да се носат Heat Gear кога е жешко, Cold Gear кога е ладно, и All Season Gear помеѓу крајностите.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди