.

.

New
О, Susannah Невестата и Младоженецот Парови Pillowcases Неговото Појавување и Нејзината Свадба Подарок (Две 20x30 Стандард/Кралицата Големина Перница Случај) Девојка Подароци

О, Susannah Невестата и Младоженецот Парови Pillowcases Неговото Појавување и Нејзината Свадба Подарок (Две

DEN 335.52

Количина на стоки
Достапно

Redecorate вашиот кревет со овие две (2) 20x30" pillowcases дека имаат "Младоженецот" на левата и "Невестата" на десно.Одговара на стандард/кралицата големина перници(Insert Не се Вклучени).СУПЕР МЕКИ - Ох, Susannah користи врвен квалитет, 120 Грам, Свилен Мека микрофибер материјал во сите наши pillowcases.И ние користиме трајно боење на влакна процес кој остава декорација МЕКА и ДИШЕ, па можете да спие на декорација и дури и не ја чувствуваат.Ова НЕ е лошо напишан екран печати на евтини хартија тенка памучна.Ќе сакам да СПИЕ на овие pillowcases само онолку колку што гледа во нив.СОВРШЕН ПОДАРОК - ќе се донесе насмевки, а можеби и повеќе!Одличен подарок за : него или за неа, годишнина, свадба, ангажирање, Божиќ, Денот на Вљубените, дечко, девојка, долги врски, памук, годишнина, романтичен подарок, сопруга, сопруг, жал ми е подарок, затоа што : љубов, само затоа, невестата и младоженецот, појавување на навлаки за парови.ИЗДРЖЛИВИ И БЕЗБЕДНИ - Дигитален Боја Процес Значи Дизајн никогаш нема да згаснат.Машина перат, брзо сушење, и навремено отпорни.КУПИ 3 СПАСИ 25% - сакаме нашите клиенти и сакаат да ни љубовта, премногу.Доколку купите 3 или повеќе Ох, Susannah pillowcases (било кој дизајн) може веднаш да се спаси 25%, на работа (без купон е потребно).Опции за свадби, родендени, годишнина, матура, детска соба, ученичкиот дом, девојка подароци.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди