.

.

New
Mcwell Затемнување Крпа, 16:9, 120 Инчи DIY Пренослив Проектор Екран, Заврши Рабови со Grommets, Бела

Mcwell Затемнување Крпа, 16:9, 120 Инчи DIY Пренослив Проектор Екран, Заврши Рабови со Grommets, Бела

DEN 695.28

Количина на стоки
Достапно

Blackout Крпа со Засилен Тешки Граница w/Grommets Инсталиран.Пред-Проекција, Мат Бела, Стекнат : 1.0, Најдобри Во Затворен Простор. 70% Полиестер/30% Памук со Гумена Облога. 4.92x8.66 Фт, да Видиме Димензии : 120 во Diag, 28 Grommets.Бродови Укината.Blackout крпа дава фантастичен вредноста за големина на & квалитет на сликата наспроти цена и овој производ е засилен рабови со grommets инсталиран.За разлика од другите наши ПВЦ врз основа екрани, нашите затемнување крпа екрани содржат дополнителен слој на webbing внатрешноста на готовиот работ да им даде тешки граница.Blackout Платно е нашиот нај-продажба на проектор екран материјал што го прави буџет-friendly, do-it-yourself екран зграда омилени!Ова пред проекцијата на површината е стандард кој сите други екран површини се споредуваат.На мат бела површина и да се добијат од 1.0 дифузна светлина во сите правци, па на сликата може да се види од било кој агол.Blackout платно е 70% Полиестер/ 30% Памук мешавина ткаенина која е обложена со повеќе слоеви на тенка гума.Тоа е погоден за употреба во различни settings (внатрешна/надворешна) со точна боја и јасност кога амбиентална светлина е во контролирани рамки.Овој материјал е исклучително здрав и е најдобро за фиксна рамка каде што ќе се протегала рамномерно да се рамка во сите четири правци.Тоа, исто така, работи за tensioned виси планината.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди