.

.

New
Убави се Зголеми Злато Табела Броеви за Свадба Прием во Двоен Еднострано се Зголеми Златна Фолија Букви со Главата Табела Картичка - 4 x 6 инчи и Нумерирани 1-30 - Соврш?

Убави се Зголеми Злато Табела Броеви за Свадба Прием во Двоен Еднострано се Зголеми Златна Фолија Букви со Главата

DEN 239.28

Количина на стоки
Достапно

Овие прекрасни се зголеми злато табела броеви ќе дадат елегантна на допир на секој маса на вашата свадба.Табела број картички функција шик двострано зголеми златна фолија букви на високо-квалитет на уметноста на хартија.Целосен Сет на 1-30 и практичен главата табела картичка се вклучени, гостите може лесно да најдете своите места.Најубавите дизајнирани Tabletop Знаци дизајн без појавува гломазна или преземањето премногу простор.Премиум хартија е дизајниран да трае и благодарение на обоени плик кутија собата е лесно да се продавница.ZICOTO розово злато табела број картичка set – топло срце & домот функција за секој случај!На ZICOTO свадба маса картички додадете некои минималистички, но стилски гламур во вашата свадба.Овие прекрасни картички не се работи само голема како свадба прием табела броеви, но, исто така, донесе домот на допир на било која партија.Организирање на вечера, огромен роденден изненадување или бизнис настан?Бидете сигурни да имате злато се зголеми табела број на секоја маса да се даде на декорација дека нешто посебно, додека правејќи го тоа лесно за гостите да се најде своите места.Подготвени за наврати од која било големина : табела картички за вашата партија доаѓаат во целосен сет на броеви 1-30 плус главата и подарок табела број.Благодарение на вклучени обоени плик кутија вие можете безбедно да се задржи на табелата броеви за претстојните настани.Голем двоен двострано 4x6" дизајн : Ние знаеме дека организирање на свадба седење план понекогаш може да биде тешка работа во себе.Кога станува збор за свадба табела број картички можете да дишат воздишка на олеснување, како ZICOTO место картички за свадби шарм со своите прекрасни и функционална премиум дизајн.Екслузивно 4x6" големина обезбедува прекрасен начин да се прикаже табела број, без преземањето премногу соба.Розата златна фолија-врежана букви е двострано, па поставување на маса амбиент броеви е ултра флексибилни - без разлика дали ќе изберете да се стави на броеви, на место за држачот за самостојна решение или да се монтира нив.Одличен квалитет на материјали : Да се создаде здрав, прва класа табела број картички само високо-квалитет на уметноста на хартија (со мат ламиниране) ќе се користи.Броеви дури и може да се користи за идни настани.Табела Броеви се направи вашиот голем ден сјај!.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди