.

.

New
Barnyard Дизајни Сет од 3 Декоративни Гнездење Кујна Канистри, Херметички Контејнери со Капак, Селски Farmhouse Шеќер, Кафе, Чај и простор за Кујна Контра, Најголемиот Мерки

Barnyard Дизајни Сет од 3 Декоративни Гнездење Кујна Канистри, Херметички Контејнери со Капак, Селски Farmhouse

DEN 718.80

Количина на стоки
Достапно

ВГНЕЗДУВАЊЕ на КУЈНАТА КАНИСТЕР за ПОСТАВУВАЊЕ Овие декоративни кујна пластични садови, направи големи кафе, шеќер, чај садовите за складирање.Круг метал канистри, исто така може да се користи како колаче носители или како и контејнери за чување на земјата брашно, сува храна и други печење производи.ХЕРМЕТИЧКИ И ХРАНА-SAFE - Овие херметички пластични садови со капаци имаат силиконски прстен кој ќе го задржи на содржината свежи и суви.Тие се Храна-Безбедно.Овој сет од 3 канистри се совршени за кујна оркестарот и ќе изгледаат одлично прикажана на полица, mantel, или спротивно.FARMHOUSE КУЈНА ОРКЕСТАРОТ - Нашите стилски farmhouse канистри ќе потсетуваат на гроздобер, земјата се чувствуваат во вашата кујна.Не само што овие селски countertop канистер тегли се направи стилски кујна украси, но тие се, исто така, функционални и одлична за организацијата.ДИМЕНЗИИ - вгнездување На канистри мерка L : 6.25"D x 7"H ( 9"H w/ капак), M : 5.25"D x 6"H (7.75"H w/ капак), S : 4"D x 4.75"H (6.25"H w/ капак).Јачина на звук : S : 3.5 чаши, M : 8 чаши, L : 13.5 чаши.Материјал : Поцинкуван челик.Боја : Мат Бела.BARNYARD СРЕЌА GUARANTEE - Ако некогаш сте задоволни со производот, само ги споделите со нас и ние ќе се реши тоа за вас веднаш.Ние се гордееме на високо-квалитетни производи и задоволни клиенти.Вгнездување на Кујната Канистер Поставени од страна на Barnyard Дизајни : Потсетуваат на една земја се чувствуваат во вашата кујна со нашите декоративни кујна канистер сет.Сет од 3 рунда метал гнездење канистер тегли направи голема кафе, шеќер, чај и садовите за складирање.Тие, исто така може да се користи како колаче носители или како и контејнери за чување брашно, сува храна и други печење производи.На farmhouse пластични садови не само што направи стилски кујна украси, но тие се, исто така, функционални и одлична за организацијата во вашата кујна.На канистри се херметички со капаци кои се наредени со силиконски прстен да се задржи на содржината во внатрешноста конзервирани, што се свежи и суви.Тие се совршени за подобрување на вашата кујна оркестарот и ќе изгледаат одлично прикажана на полица, mantel, или countertop.Карактеристики на производот : Херметички пластични садови со капаци.Силиконски прстените околу капаци.Материјал : Поцинкуван челик.Храна безбедно.Боја : Бела (Pantone : Мат Бела).Големина : L : 6.25"D x 7"H x HH9", M : 5.25"D x 6"H x HH7.75", S : 4"D x 4.75"H x HH6.25".Јачина на звук : S : 3.5 чаши, M : 8 чаши, L : 13.5 чаши.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди