.

.

New
ALLNEO Монтажни Оригинални Смирувачки Крофна Мачка и Куче Кревет Луксузни Shag Долго Крзно Cuddler Машина Перат&Себе Затоплување Затворен Круг Милениче Перница Кревет за ?

ALLNEO Монтажни Оригинални Смирувачки Крофна Мачка и Куче Кревет Луксузни Shag Долго Крзно Cuddler Машина Перат&Себе

DEN 791.76

Количина на стоки
Достапно

Ве молиме миење на кучето со смирувачки кревет separatelcy со ладна вода во благ циклус и ниска температура за да се исуши.ЗОШТО ДА ИЗБЕРАТ ALLNEO КРЕВЕТ?.L-28*28*7inch,погоден за домашни миленици до 32lb.И пополнување материјал е PP Памук, со висока еластичност.Ве молиме мерка на вашето домашно милениче пред ставање на ред.Overstuffed за максимална comfort High ѕидови понуди поддршка и безбедност.Ова домашно милениче доаѓа со самостојна PP памук пополнување внатре.Без прашања праша.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди