.

.

New
Само Лепило Времето Соголување Гума Изолација Пена Печат Лента 3/4 Широк X 3/8 Дебела Вкупно 13 ft Долго (6.5 ft x 2 Ролни)

Само Лепило Времето Соголување Гума Изолација Пена Печат Лента 3/4 Широк X 3/8 Дебела Вкупно 13 ft Долго (6.5

DEN 208.56

Количина на стоки
Достапно

Супер Лепило : Користете силни еден двострано лепило и лесно да се отстрани, без остатоци, не-degumming, погоден за различни материјали.Заштита на животната средина : Еколошки материјал,CR пена, Neoprene,нема штетни и токсични материи,нема загадување,без corrosiveness.Широка Примена : Може да се користи во различни вратата печат,прозорец изолација,електрични кабинети,клима,мебел,ракотворби,спортска опрема,итн.Лесен за Употреба : Наменета за индустриска и комерцијална употреба,лесно е доволно за да се прилагодат и намалување на големина со ножици или нож, и се наведнуваат да било форма.водоотпорна,анти-лизгање и изолација,се прилагодат на висока температура. 1.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди