.

.

New
Животот е Добар Жените Дробилката Графички V Деколте, T-Shirt Срцето Ѕвезди и Ленти

Животот е Добар Жените Дробилката Графички V Деколте, T-Shirt Срцето Ѕвезди и Ленти

DEN 567.60

Количина на стоки
Достапно

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% САД Расте Памук Џерси.Увезени.Инстант класика, не само што се случи. 20 години биле потрошени усовршување на оригиналниот Дробилката Tee, и неговиот лежерен стил има престојуваат моќ да го докаже тоа.Изми за секојдневна мекост, тоа е како безгрижен како што се.ТКАЕНИНИ : Цврсти Бои : 100% САД Расте Памук, Хедер Бои : 80% САД Расте Памук/20% Полиестер.ОДГОВАРА : Класичен Одговара дека едвај skims телото за додворувања силуета.Облека изми за мекост.FEATRUES : Мало половината форма, Памук/Spandex ребро во вратот, и само-ткаенина снимање од рамо до рамо.Печатени графички.Направи она што вие љубов, љубов она што го правите, шкафче печ.ДЕЦАТА имаат ПОТРЕБА : 10% од нето-добивката се оди на децата им е потребна.Ние сум поминал повеќе од 20 години усовршување на нашите оригинални Дробилката Tee, и неговиот лежерен стил има престојуваат моќ да го докаже тоа.Изми за секојдневна мекост, овој клиент омилен карактеристики на класичната уметност и едвај skims телото за да ги разгледаме тоа е како безгрижен како што се.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди