.

.

New
Фламинго Крик Кристал Голф Топче Маркер со Капа Клип Забава Разговор Birdie да Ме Голф Подарок Сет

Фламинго Крик Кристал Голф Топче Маркер со Капа Клип Забава Разговор Birdie да Ме Голф Подарок Сет

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно

РАЗГОВОР BIRDIE ЗА МЕНЕ! – Да се направи сите на ставање зелена смеат со овој смешен голф-тематските понуда.Мерки 1 инч во дијаметар и околу 2mm во дебелина.Оваа симпатична сет вклучува еден прекрасната топче за голф маркер со магнетни клип и една бонус стан топче за голф маркер.Ако таа е играч на голф, овој е сигурно да се дупка-во-едно!Стилски, но сепак смешно ова голф додаток ќе донесе смеа до клуб, додека високо ниво на хумор и не цена, овој квалитет мал подарок нема да се скрши на банката.РАЗНОВРСНА МАГНЕТНИ ШАПКА CLIPThis клип е со цел да се носи на капа стакло, но бидете креативни, обидете се на вашиот голф чевли или голф торба.Ако вашиот голф другари се заслепени од вашиот bling тие може да побара од вас да ја замените вашата прекрасната маркер со нешто помалку оттргнува.Немојте да се грижите за губење на голф, тоа ќе остане стави од fairway за ставање зелена.ПРЕКРАСНАТА ЗБОРУВА BIRDIE ДА МЕ ТОПЧЕ за ГОЛФ MARKERStand надвор на ставање зелена и да го обележите вашето место со bling!Убаво стокмено, оваа топка маркер е поставена со дваесет и rhinestones дека ќе трепет додека сте надвор уживање на сонце на теренот за голф.Accessorize вашиот голф облека и постава во мода!Додека убаво да се носат, нашите топката маркерот е, исто така, издржливи и отпорни на корозија.СОВРШЕН ПОДАРОК ЗА ГОЛФ ЉУБОВНИК ВО ВАШИОТ ЖИВОТ!Дали за годишнина, роденден или одмор, шопинг за уникатен подарок за жените може да биде предизвик.Ако тоа е случај, ние го добивме ви покриени, нашите рамен маркерот е совршено решение.Забава за да ги даде на својот или го прави врвен прилог на подарок кошница или Божиќ порибување.Исто така се направени од полиран метал и рачно насликани но со вдлабнати писмена форма за да се обезбеди мазна површина.БОНУС СТАН ТОПКАТА за НАПРЕДОК – Во оваа симпатична голф подарок сет исто така, ќе добиете соодветен стан за напредок кои се направени од полиран метал кој е само 1mm дебела што ви дава опција да ги пратите на вашиот топче за голф во еден забавен уште борци начин.ВКЛУЧУВА КВАЛИТЕТ ШАПКА CLIP – за Нашата премиум топче за голф маркер доаѓа со силни магнетни шапка клип.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди