.

.

New
Fesjoy Силикони Цевки, Транспарентни Храна Одделение Силиконски Цевка Флексибилна Цевка Цевка Силикони Цевки за Дозирање Пумпа на Перисталтиката Пумпа за Аквариум Л

Fesjoy Силикони Цевки, Транспарентни Храна Одделение Силиконски Цевка Флексибилна Цевка Цевка Силикони Цевки

DEN 623.76

Количина на стоки
Достапно

На Силиконски Гел Цевка се користи за замена на внатрешната цевка на пумпа главата.Усвојување на увезени високо-квалитетна храна одделение силиконски материјали, вулканизација процесот на платина.Високо ниво на транспарентност, без мирис, нетоксичен, анти-висока температура, анти-ниска температура, долг живот.Широко се користи во областа на експериментот, медицински, биохемиска анализа, лекови, парична казна хемикалии, биотехнологијата, храна, заштита на животната средина, семејство, итн.Вкупната должина на силиконски цевка е 10m / 32.8 ft.Спецификации : Боја : Транспарентна Материјал : Силикон Гел Цевка Тип(Внатрешни кол.*Надвор кол.) : 1mm*3мм Вкупна Должина : 10m/32.8 ft Пакет Големина : 13*19*3cm/5.1*7.5*1.2 во Пакет Тежина : 110g/3.9 оз Пакет Листа : 1 * Силика Гел Цевка(10m).

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди