.

.

New
3 AA Батерија со Носителот НА Исклучување Кабелот Жица Води Завртка Капа Случај Задниот Поклопец на Батеријата Пролет Клип Складирање Кутија 3X 1.5 V AA 4.5 Volt Батеријата

3 AA Батерија со Носителот НА Исклучување Кабелот Жица Води Завртка Капа Случај Задниот Поклопец на Батеријата

DEN 208.32

Количина на стоки
Достапно

АА Батерија Тип : 3 AA батерија за носител со switch, 3x 1.5 V aa батерија за носител со поклопец; Напон на Излез на Една 3 AA Батерија Носителот : 4.5 V, 3x 1.5 v aa батерија= 4.5 volt АА батерија држачот.АА Батерија Носителот Вклучите Функцијата : ВКЛУЧУВАЊЕ/ИСКЛУЧУВАЊЕ на 3 AA батерија на носителот. 3 AA батерија за носител со води, конзервирани жица крај; Жица Должина : 5.7"/14.5 cm; Батеријата Случај Големина (L*W*H) : 2.681" x 1.906" x0.717"/6.81 cm x 4.84 cm x 1.82 м.Со високо квалитетен челик пролет Компатибилен со сите видови на AAA батерии, Изработени од АБС материјал, лесен, удобен за носење, за одржување на батеријата на своето место.Пакет : 4 Парчиња 3 AA X 1.5 V батерија држачот.Предмети Име : 3 AA батеријата Носителот X 1.5 V Батерија Случај Големина : (L*W*H)/2.681" x 1.906" x0.717"/6.81 cm x 4.84 cm x 1.82 м Овој батеријата кутија за носител со wire конектор, одговара за 3 x 1.5 V AA батерии.Може да се користи како батерија за напојување за микро-контролор, предводена проекти, играчки и така натаму.Дизајниран со капа и за вклучување/исклучување на уредот, за одржување на стандардот или rechargable батерии заедно и безбеден, а со Жица Води, Мали води дизајн е одлична за лемење конекција.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди