.

.

New
Selfie Стап Tripod од САБЈА, 3-во-1 со можност да биде продолжен Selfie се Држи со Tripod Стојат, Отстранлив Bluetooth Безжична Далечински Shutter, Компатибилен за Сите iPhone, Samsung, Google, Huawei и

Selfie Стап Tripod од САБЈА, 3-во-1 со можност да биде продолжен Selfie се Држи со Tripod Стојат, Отстранлив

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно

На CR1632 далечински батеријата е променливо и имаат многу енергија што ќе ви овозможи да направите до повеќе од 30.Selfie стап tripod употреба е доста очигледен.Проширување на телото, Вратот ротација и Tripod Карактеристики да го направите рацете слободни Podcasting, Видео Разговори, Facetime и Видео Снимки со леснотија **Поддршка на Андроид 4.000 Снимки во случај на нормална употреба. 【Продолжи Тело и Прилагодливи Главата】 Многу Прилагодливи, можете да се прошири на selfie стап должина од 7. 220°ротација на вратот, 360°ротација на главата, можете да ги ротирате и одберете хоризонтална или вертикална режим на камера за да го најдете вашиот совршен агол на снимање.Проширување на телото, Вратот ротација и Tripod Карактеристики да го направите рацете слободни Podcasting, Видео Разговори, Facetime и Видео Снимки со леснотија **Поддршка на Андроид 4.На CR1632 далечински батеријата е променливо и имаат многу енергија што ќе ви овозможи да направите до повеќе од 30.Далечински може да се отвори од страна (употреба една четвртина да се подели на 2 дела отвори) за да ја заменат види големина CR1632 батеријата кога е потребно, но секој играч може да потрае и до 30. 【Компатибилен со сите i Phone / Андроид паметни телефони】**Поддршка на Андроид 4.САБЈА Selfie Стап Tripod, 3-во-1 со можност да биде продолжен Selfie се Држи со Tripod Стојат, Отстранлив Bluetooth Безжична Далечински Shutter, Компатибилен За Сите i Phone, Sam Sung, Google, Huawei и Повеќе. **【Монтажни Bluetooth Далечински】 Bluetooth далечински shutter Поддршка 12m далечински управувач.3, погоре или IOS 5.0 погоре системи, и вие НЕ треба да ја преземете СТАН.3, погоре или IOS 5.Можете да го отстраните далечински управувач за да фотографирате слики од далечина или како групна слика.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди