.

.

New
X-DREE 5pcs Тркалезна Форма RNB8-5S Не-Изолирани Лопата Жица Crimp Терминал Конектори(Conector де терминал де crimpado де alambre де espada не aislado де форма redonda RNB8-5S 5pcs

X-DREE 5pcs Тркалезна Форма RNB8-5S Не-Изолирани Лопата Жица Crimp Терминал Конектори(Conector де терминал де

DEN 190.32

Количина на стоки
Достапно

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Метал; Нето Тежина : 15g.Пакет Содржина : 5 Pcs x Не-Изолирани Прстен Терминали; Главна Боја : Сребро Тон; Одговара Кабел Големина : 8 AWG.Поврзување Дупка Големина : 4.5 x 7.2 mm/0.18" x 0.28"(Внатрешен Кол x Надворешниот Кол); Вкупната Должина на : 24mm / 0.94"; Име на Производ : Не-Изолирани Прстен Терминал.Прстен Терминали Градежништво : Не-Изолирани; Тип : RNB8-5 S(Construcción де terminales де anillo : Нема aislado; Tipo : RNB8-5 S.Дизајн : Прстен Јазик Тип; Прстен Внатрешниот Дијаметар : 5.3 mm / 0.21"(Diseño : Tipo де lengüeta де anillo; Diámetro внатрешни работи del anillo : 5.3 mm / 0.21' '.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди