.

.

New
Водител на Ролери Задебелена 316 од не ' Рѓосувачки Челик Кревање Алатка Водител на Заградата за Брод Брод

Водител на Ролери Задебелена 316 од не ' Рѓосувачки Челик Кревање Алатка Водител на Заградата за Брод Брод

DEN 690.96

Количина на стоки
Достапно

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Водител на Ролери : ролери може лесно да се подигне и пониски на сидро без оштетување на горниот дел на трупот.Добар Материјал : заградата со полиран површината е направен од 316 одделение од нерѓосувачки челик да го издржат seawater.Практична Употреба : Може да се справи со жици до 1 инч во дијаметар и синџири до 3/8 инчи во дијаметар, се многу корисни.Параметарот : Доаѓа со 32-милиметри ролери слот ширина, 50mm заградата ширина, и 6.5 mm позиционирање дупка со дијаметар.Лесен за Инсталација : Дизајнирани да имаат мала тежина и компактни димензии, инсталацијата е многу погодно.Спецификација : Предмет Тип : Сидро Ролери Материјал : 316 од не ' Рѓосувачки Челик + Најлон Функција : За брод водител на кревање.Ролери Слот Ширина : Прибл. 32-милиметри / 1.26 во Заградата Ширина : Прибл. 50мм / 1.97 во Позиционирањето Дупка Големина : Прибл. Φ6.5mm / 0.26 во Пакет Листа : 1 x Водител на Ролери Забелешка : Овој производ е направен од нерѓосувачки челик, како и потребите редовна инспекција и одржување во текот употреба.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди