.

.

New
Jenior 50pcs Паун Pheasant Пердуви за Накит Одлуки Летаат Врзување Plumes Карневал Божиќ Свадба Партија Облека ги Красат Сон Catcher Занаети Пердуви

Jenior 50pcs Паун Pheasant Пердуви за Накит Одлуки Летаат Врзување Plumes Карневал Божиќ Свадба Партија Облека

DEN 275.76

Количина на стоки
Достапно

Сите наши пердуви се реални и природни кој бил температура дезинфицираат,и пердув предмети биле професионално се чисти, варен и санирани до совршенство.Овие пердув може да се користи за свадби и партија украси, hom декорација,денот на благодарноста занает,пантомимичари оркестарот и многу наврати.Убава пердув трим дополнителните се користи за шиење занаети носии.Направи твојот живот повеќе шарени.Ако не сте задоволни со нашите производи, ние ќе рефундирање на вашите пари назад колку што е можно побрзо да се осигура дека вие сте најмногу задоволни. 50pcs Паун Pheasant Пердуви За Накит Одлуки Летаат Врзување Plumes Карневал Свадба Декоративни Сон Catcher Занаети Feathers Type : Декоративни Feathers Quality:100% Природни feathers Color : Natural Material : Вистински Кокошка/Паун Feather Qty : 50 Pcs Size : Како Слика Show Suitable за : Занает/венчаница/Diy/Карневал/Сцена/Облека декоративни додатоци.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди