.

.

New
2020 Сребро Американски Орел MS-70 PCGS (Првиот Штрајк) од CoinFolio $1 MS70 PCGS

2020 Сребро Американски Орел MS-70 PCGS (Првиот Штрајк) од CoinFolio $1 MS70 PCGS

DEN 1757.28

Количина на стоки
Достапно

Акции Слика; слика е показател за квалитетот.Ќе добиете една паричка по купувањето.Монета е категоризирани MS70 од PCGS.Првиот Штрајк е име дадено на монети категоризирани во рок од 30 дена од денот на првичната порака.Чистота : .999 парична Казна Сребро.Оваа 2020 Сребро Американски Орел бил обезбедува беспрекорна MS70 Првиот Штрајк од страна на Професионални Монета Оценување Услуга (PCGS).Оваа прекрасна сребрен орел е произведен од страна на Соединетите американски Држави Нане во Westpoint објект од една унца на .999 чисто сребро и ќе го направи одлична инвестиција или подарок за колекционери во вашиот живот.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди