.

.

New
Midddslili Балкон Отворено Сушење Багажник, од не ' Рѓосувачки Челик Крило во Облик на Подот Сушење Багажник, Виткање Двојно Дно Багажник, Мобилни Тип, што се Користи за С

Midddslili Балкон Отворено Сушење Багажник, од не ' Рѓосувачки Челик Крило во Облик на Подот Сушење Багажник,

DEN 1828.80

Количина на стоки
Достапно

Детали за производот-size : 160*107cm, тежина : 3kg, материјал : не ' рѓосувачки челик.Мултифункционален сушење : Усвојување на интегриран дизајн и мултифункционален сушење, тоа е изменета на проблеми предизвикани од традиционалните сушење.Тоа е лесен и брз да се исуши дома, и не се плашат од повеќе облека!.Внатрешна и надворешна употреба : може да се користи на отворено во сонцето за да го чувајте го сув и навремено-бесплатно, или да се користат како замена за облека серија внатре кога времето е студено или влажни.Свитлива : Тоа трае само 3 секунди за да го отворите, лесно да се свитка, да зачувате простор и лесно да ги чуваат, да го стави во аголот кога не е во употреба, тоа не заземаат простор, а тоа може да се користи интимно!.Издржливи : нерѓосувачки челик рамка вртливата заеднички помага на сушење на решетката да се одржи на сите видови на листови или облека без виткање под притисок.Добредојдовте на мојот shop Name : Свитлива балкон сушење rackcolor : White Weight : 3kg Size : 160*107cm Material : Нерѓосувачки steel Function : свитлива, лесен за чување, не е лесно да се тресат, retractable Application : балкон, градина, bedroom Features Hydraulic удирање : секој интерфејс донесува напредни хидраулични удирање технологија, мазна и без burrs Adjustable поддршка род : задебелена плоштадот цевка заграда, на висина може да се прилагоди слободно, без мртвите точки во sun Note : Поради разликата помеѓу снимање светлина и секој монитор, таму ќе бидат различни степени на боја разлика.Поради прирачник за мерење на производот, може да биде грешка од 1-2cm, вистински производ ќе prevail After-продажбата на услугата : Ние сме посветени на обезбедување на секој клиент со највисок стандард на услуги на клиентите и на најдобар квалитет на производи.Ако не сте задоволни со нашите производи или услуги за било која причина, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди