.

.

New
Нашиот Прв Божиќ Како Семејство на 3 Божиќ Украси - Акварел Снег Грб Зимски Бебе Нова Мама Тато Мама Тато Семејството на 3 Керамички Порцелански Божиќ Украс - Семејст

Нашиот Прв Божиќ Како Семејство на 3 Божиќ Украси - Акварел Снег Грб Зимски Бебе Нова Мама Тато Мама Тато Семејството

DEN 599.52

Количина на стоки
Достапно

Печатени на Hight Квалитетни Керамички Украс.Тоа е 3" дијаметар круг украс.Дизајнот е отпечатен на една страна.Украс е во бела подарок кутија со подарок ознака и таа е подготвена за давање на подарок.Дизајнот е трајно да ги спои на украс, тоа не е decals или налепници.Сите производи се дизајнирани во компјутер и ги печатат на керамички украс.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди