.

.

New
Lindstrom HS7890 ХС Серија Ергономски Клешти Долг Нос

Lindstrom HS7890 ХС Серија Ергономски Клешти Долг Нос

DEN 3156.00

Количина на стоки
Достапно

Ве молиме прочитајте описи внимателно пред да нарачате.Ве молиме не двоумете се да контактирате со продавачот ако ви треба дополнителни детали за овој производ.Lindstrom HS7890 ХС Серија Ергономски Клешти Долг Нос HS7890.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди