.

.

New
ONYADD Бебе Раст на Табелата Предавање Владетел Ѕид Оркестарот за Деца Висина Рекорд Talltape за Детска Градинка Соба Платно Отстранлив се Тркалаат 79x7.9, Бела

ONYADD Бебе Раст на Табелата Предавање Владетел Ѕид Оркестарот за Деца Висина Рекорд Talltape за Детска Градинка

DEN 2044.80

Количина на стоки
Достапно

❤ Прекрасен Дом декорација за декорација на училиштето, училницата, дете е расадник, playroom, градинка, спална соба, бања, дневна соба, спална, на ѕид, на врата или прозорец. ❤ Овој ѕид виси раст на табелата владетел може да се користи да ги пратите деца " висина, или само како домашна декорација, убава позадина за преземање на слики. ❤ Целосно пренослив и се отстранува со дрвени усни во двата краја да се тркалаат лесно.Со јаже на врвот, тоа е лесно да го предаде или отстранување без оштетување на ѕидот како и секој налепници. ❤ Оваа висина рекорд започнува од подот и мерки aprox 79" високи.Само 7. 9" широк за да ги собере, дури и тесен простор.И може да пратите висина евиденција од бебиња, деца, деца на возрасни лица, како доживотно memento. ❤ Направени од здрав насликани најлон платно материјал и борови рамка, нашите roll-up висина на табелата е издржлив, водоотпорен, во меѓувреме се флексибилни и не се здрвени.Било нечистотија или smudges може да се избриша далеку со влажна крпа.Бебе Раст на Табелата Предавање Владетел Ѕид Оркестарот за Деца Висина Рекорд Talltape за Детска Градинка Соба Платно Отстранлив се Тркалаат 79"x7. 9".

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди