.

.

New
Флеш се Качи на Таванот Светлина,13-инчен Селски Таванот Светлина Тела, 3-Светло Farmhouse Отворено Осветлување Тела Плафон за Дневна Соба, Кујна,Спална соба, трпезарија,

Флеш се Качи на Таванот Светлина,13-инчен Селски Таванот Светлина Тела, 3-Светло Farmhouse Отворено Осветлување

DEN 1775.76

Количина на стоки
Достапно

Сите наши производи се провери највисоките стандарди за квалитет, па можете да бидете сигурни дека светлината тела таванот флеш планината ќе ги надмине вашите очекувања.Еден од најдобрите делови за нашите foyer осветлување тела таванот е дека тоа е компатибилна со речиси сите соби поради неговата поедноставување на дизајнот.3 E26 светилки се потребни.Врвен квалитет Farmhouse Светлина Тела;.НАЈДОБАР ИЗБОР.Нашите farmhouse светлина тела дефинитивно ќе биде око catcher за секој кој чекори во својата куќа поради овој дизајн.Светлината тела функција црна железо крошна под круг дрвени заврши рамка.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Нашата farmhouse осветлување доаѓа во 13 x 4,3-инчен големина.(Светилки се продаваат одделени.Еден-Чекор инсталација.ЖЕЛЕЗО И ДРВО ДИЗАЈН.На пре-инсталиран телото на овој pendant осветлување тела прави подесување на една рака операција.Станува збор преполна со нега во компактна кутија, и тоа е супер лесно да се инсталира, заштеда на време и енергија.НАШАТА ЗАЛОЖБА : Сите наши производи се провери највисоките стандарди за квалитет, па можете да бидете сигурни дека светлината тела таванот планината ќе ги надмине вашите очекувања.НАЈДОБАР ИЗБОР : На таванот светлина карактеристики три нивоа кои ќе ви овозможи да се создаде совршена подесување за релаксирачка атмосфера.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди