.

.

New
RASTP 4 Точка Безбедност Подигнат Сет со Ултра Удобност Тешки Рамо Влошки,(Пакување од 1) (Црна)

RASTP 4 Точка Безбедност Подигнат Сет со Ултра Удобност Тешки Рамо Влошки,(Пакување од 1) (Црна)

DEN 1439.76

Количина на стоки
Достапно

▶КВАЛИТЕТ и БЕЗБЕДНОСТ : 4 точка подигнат е направен од Премиум екстра дебели 2 инчен најлон webbing од обичните производи,Сите монтажа поени и се прилепува се направени од метални материјали, кои се побезбедни. ▶ТОКА ДИЗАЈН : 1 секунда тока систем за брзо ослободување без никакви борба. ▶4 ТОЧКА ДИЗАЈН : 4 точка модел со црна обложени целосно алуминиумска хардвер подобрува издржливост, мала тежина, и стил. ▶ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Прилагодлив круг и sternum рака да се приспособат на сите големини на велосипедисти.Авто тип дизајн.Може да се монтира на искористување бар или со гром загради (загради се вклучени). ▶АПЛИКАЦИЈА : Идеален за UTV fitment.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди