.

.

New
Cutie Врски Mac & Сирење Куче Лак Вратоврска Делукс Квалитет 2 x 4 со Лесно Лизга Над Јака Еластична Бендови-Одговара на Повеќето Големина Кучиња-Сопствени Дизајни

Cutie Врски Mac & Сирење Куче Лак Вратоврска Делукс Квалитет 2 x 4 со Лесно Лизга Над Јака Еластична Бендови-Одговара

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно

2" Широк x 4" Долго.Еластична Бендови Да Ги Собере Сите Јака.Екстра Крои За Издржливост.Живописни Бои & Дизајни.Ексклузивно Дизајни.Кој не сакам старите добри Mac & Сирење!Вашиот крзно пријател ќе изгледа толку слатко кој оваа стара вечера главен.Оваа неверојатно добро направени лак вратоврска е сино, со жолта, сирење обложени макарони.Направени од издржлив материјал и пораби со екстра крои за да се осигура вашата вратоврска трае & трае, и ќе бидете изненадени колку сите бои само поп.Вратоврската мерки 2" x 4" и лесно да се лизга над било јака со своите трајни еластична бендови.Нашите врски може да биде машина за мијат со ладна вода или рака измиени.Нека се исуши за најдобри резултати.За појавување на додатоци како што се јаки, bandanas & закуп на располагање за да го добиете вашиот pooch украси надвор до максимум и да биде завидувам на неговите или нејзините пријатели.Ексклузивно Дизајни Еластична Бендови да ги Собере сите Јака Екстра Крои За Издржливост Живописни Бои & Дизајни 2" Широк x 4" Долго им Помогнат на Семејствата кои се Борат Милениче Рак.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди