.

.

New
PRM Филтрација 2 Инчен NPT 304 од не ' Рѓосувачки Челик Вода Метар со Пулсот Излез

PRM Филтрација 2 Инчен NPT 304 од не ' Рѓосувачки Челик Вода Метар со Пулсот Излез

DEN 7072.80

Количина на стоки
Достапно

304 Од Не ' Рѓосувачки Челик.Viton Заптивки.Запечатени Сува Dial за Јасно Читања.Внатрешни Цедилка да се Заштити Метар од Particulate Штета.Сув Контакт жица за поврзување на Пулсот Читателот. 2" NPT 304 ОД НЕ ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ВОДА МЕТАР СО ПУЛСОТ ИЗЛЕЗ; VITON ЗАПТИВКИ.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди