.

.

New
JMSM 1:32 за Bugatti за DIVO Спортски Автомобил Легура Модел Умре Фрлија Играчка Возило се Повлече Назад Звукот Светлина Подарок за Сувенири Колекција (Боја : Мат црвена)

JMSM 1:32 за Bugatti за DIVO Спортски Автомобил Легура Модел Умре Фрлија Играчка Возило се Повлече Назад Звукот

DEN 1281.84

Количина на стоки
Достапно

Алуминиумски Материјали : Направени од цинк легура, автомобилот тело е безбедно и заштита на животната средина, цврсти и издржливи.На легура има ултра-висока јачина и е издржлив.Вреди вашата доверба.Diecasting Модел на Автомобил Големина : големината на автомобил модел е за 14.5 cm × 7 cm × 4.5 cm. 1 : 18 полна големина легура автомобил модел, исклучителна детали, реални се прикаже ефекти, како и декорација и playability.Симулација : лево и десно врати и на предната маска може да се отвори.Направи модел на автомобил според обликот на оригиналниот автомобил, со врвен изработка и богати детали.Исклучителна фронтален детали и гуми.Најдобар Подарок : легури автомобил модел, исклучителна детали, реални екранот, повеќе украсни и playability.Продавница со доверба : за Да ви овозможи со најдобра услуга, ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се обезбеди по-продажбата на услугата се додека не се задоволни.Секое момче мора да има модел на неговиот автомобил.Автомобил модел е добра меморија на мост за да се изгради пријателства со деца и пријатели.Име на производ : 1 : 32 За Bugatti За DIVO Спортски Автомобил Легура Модел Умре Фрлија Играчка Возило боја : Мат црвена , Зелена , Црвена , Сива , Blue Material : Легури , Plastic Packing : 1 x легура модел на автомобил (без батерија)Големина : За 14.5 cm × 7 cm × 4.5 cm Production процес : Умре casting Model Тип : 1 : 32 Легура Автомобил Model Category : Висок Симулација на Автомобил Modelfeature : Звук И Светлина Повлече Back Doors може да се opened Uses : подароци, колекционерски предмети, сувенири, decorations We сме посветени на обезбедување на најдобри услуги на клиентите со нашата бесплатна замена или враќање на пари без услови.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ви помогнат да се реши проблемот што е можно поскоро.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди