.

.

New
X-DREE Стигнале 3 Метри, Челична Лента Мерка за Мерење Алатка Жолта Црна(Herramienta де medición де cinta métrica де acero largo retráctil де 3 metros, amarillo гора

X-DREE Стигнале 3 Метри, Челична Лента Мерка за Мерење Алатка Жолта Црна(Herramienta де medición де cinta métrica

DEN 232.56

Количина на стоки
Достапно

Име На Производ : Стигнале Лента Мерка.Материјал : Пластични и Челик; Боја : Жолта и Црна.Линии Големина : 3 метри долг 0.66" во широк.Случај Големина : 3.15" x 2.63" x 1.06"(L*W*H)(Tamaño caja de : 3.15' 'x 2.63' 'x 1.06' '(L * W * H).Тежина : 103g; Пакет Содржина : 1 x Лента Мерка(Peso : 103 g; Contenido del paquete : 1 x cinta métrica.Стигнале 3 Метри, Челична Лента Мерка за Мерење Алатка Жолта Black3meters долго, 2cm широк нож за лесна читливост.Точно ознаки во 1millimeter и 1/32 инчен, 3 метри.Мазна сигурен екстракција и retraction механизам.Опис на Spanish Herramienta де medición де cinta métrica де acero largo retráctil де 3 metros, amarillo negro Nombre del producto : cinta métrica retráctil Material : plástico y acero; боја : amarillo y negro Tamaño де líneas : 3 metros largo de 0.66' 'де ancho Tamaño caja de : 3.15' 'x 2.63' 'x 1.06' '(L * W * H) Peso : 103 g; Contenido del paquete : 1 x cinta métrica.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди