.

.

New
giwawei9sagaie DC 12V LED ПИР Тело Инфраред Сензор за Движење се Префрлите на Автоматско Исклучување На Лента Нови

giwawei9sagaie DC 12V LED ПИР Тело Инфраред Сензор за Движење се Префрлите на Автоматско Исклучување На Лента

DEN 190.56

Количина на стоки
Достапно

Материјал : Plastic Switch режим : ПИР сензор.Сива кабелот е позитивен electrode.Бела кабелот е негативен electrode.На долг кабел е текст и, на краток кабел е излез.Услуга време : > 80000h Load : 2 AVoltage : 3-12 V.Сива линија нивоа на негативни и бела линија е позитивно.Доцнењето : 15s Installation : завртка за инсталација.Откривање агол : 140 degree Detecting растојание : 1-3м.DC 12 V LED ПИР Тело Инфраред Сензор за Движење се Префрлите на Автоматско Исклучување На Лента New100% сосема нов и висок quality Material : Plastic Color : Како на сликата show Switch режим : ПИР sensor Detecting агол : 140 degree Detecting растојание : 1-3m Service време : > 80000h Load : 2 AVoltage : 3-12 VThe сива линија нивоа на негативни и бела линија е позитивно.Доцнењето : 15s Installation : завртка installation Gray кабелот е позитивен electrode.Бела кабелот е негативен electrode.На долг кабел е текст и, на краток кабел е излез.Внимание : Не инсталирајте на места со силен ветер и топлина за да се избегне било лажни triggering The температурата на работа треба да биде -5°C~40°C. во спротивно не можат да бидат лажни предизвикувајќи.На сензорот не е водоотпорен; не ја инсталирате на било кое место со тешка вода и влага.Големина : 152cm/59.84"Нема Мало Packages Quantity : 1 Pc Note : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 Pc x Автоматски DC Вклучено Исклучено 12 V 2 A Инфраред ПИР Сензор за Движење Switch LED светло Лента.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди