.

.

New
Naztech iPhone/iPod FM Предавателот - Apple iPhone 3G/3GS и iPod

Naztech iPhone/iPod FM Предавателот - Apple iPhone 3G/3GS и iPod

DEN 478.80

Количина на стоки
Достапно

Дигитален FM Тјунер со LCD Дисплеј.Безжично пренесува на вашиот уред аудио сигнал над вашето возило е стерео.Брзо Полнење на Уредот.Помошни Полнење преку USB Порт.Погоден за Сите Автомобили.Naztech N3005 i Phone FM Transmitter (Црна).Слушање на вашите песни и hands-free комуникација, никогаш не било поедноставно или поефикасно отколку со Naztech N3005. Едноставно приклучете го вашиот Apple i Phone во клупа, го наместиле вашето FM радио на соодветната станица, и нека N3005 го стори останатото.На N3005 безжично пренесува на вашиот уред аудио сигнал во текот на вашето возило стерео, што ќе ви овозможи да се фокусира на возењето додека се уште се зборува на телефон или слушање на вашата музичка библиотека.Карактеристики : Дигитален FM Тјунер со LCD Екранот Брзо Полнење на Уредот Помошни Полнење преку USB Порт Погоден за Сите Автомобили Спецификации : Фреквентен Опсег : 87.5~108 MHz Влез : DC 12 V (Возило Моќ) USB Излез : 5 V 1А max Влез : DC 12 V (Возило Моќ) Ефективно Растојание : 5m.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди